Search Results

Search results 1-20 of 221.

Quote: “ astonmartinamv10conceptxv9.jpg 2011_mclaren_car-1440x900.jpg destructive_car_race-1440x900.jpg 12W1953BZN0-91362.jpg Masaustu-Arka-Plan-Araba-Resmi-3d.jpg Aston%20Martin%20Tron%20HD%20Wallpaper%20-%20FreeHDWall.Blogspot.Com.jpg -BMW-Widescreen-Wallpaper-wallpaper-car-bmw-concept-widescreen-supermodel-gina-1600x1200.jpg full-hd-araba-masa-ustu-wallpaper-resimleri-7.jpg green-sports-car-modified-car-1200x1920.jpg Masaustu-araba-arka-plan.jpg car%2Bwallpapers%2Bhd%2B5.jpg Araba-arka-icin-m…

floress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.gif 0_7b610_a3704bbb_L floress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.gif 0_7b3e1_8a464a18_L floress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.gif 0_7b3df_18af1833_L floress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.gif 0_7b1d2_ce105037_L floress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.giffloress1hc3.gif…

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg . 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg . 9.jpg 11.jpg10.jpg 12.jpgболтают. 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg ах. 24.jpg 25.jpg

yeni yıl avatarları

Afet-i Devran - - AVATARLAR

5.gif 3.gif 6.gif 4.gif 19.gif 29.gif 2.gif 44.gif 7.gif 8.gif 9.gif 10.gif 20.gif 30.gif 11.gif 45.gif 13.gif 14.gif 15.gif 16.gif 21.gif 31.gif 17.gif 46.gif 33.gif 34.gif 35.gif 36.gif 37.gif 38.gif 32.gif 43.gif 28.gif 18.gif 12.gif 1.gif 27.gif 39.gif 26.gif 10.gif 22.gif 23.gif 24.gif 25.gif 40.gif 41.gif 84.gif 80.gif 47.gif 48.gif 49.gif 50.gif 51.gif 86.gif 83.gif 54.gif 55.gif 56.gif 57.gif 58.gif 59.gif 60.gif 61.gif 62.gif 63.gif 64.gif 65.gif 66.gif 67.gif 68.gif 69.gif 70.gif 71.gi…

Umrumda değil yaşamak ölmek Canımdan geçerim senden vaz geçmem Olur mu bu aşkı bir anda silmek Canımdan geçerim senden vazgeçmem Dünya tersine dönse vazgeçmem Gökteki güneş sönse vazgeçmem Sensizlik inan ki ölümden beter Canımdan geçerim senden vazgeçmem Artık bundan sonra seniz olamam Kendime başka bir dünya kuramam Mümkün değil benim sensiz yaşamam Canımdan geçerim senden vazgeçmem Dünya tersine dönse vazgeçmem Gökteki güneş sönse vazgeçmem Sensizlik inan ki ölümden beter Canımdan geçerim sen…

Bir sigara daha yaktım. Bu sigarayı neden yaktığımı da bilmiyorum. Belki seninle paylaştığım anların en yakın tanığı olduğu için mi yaktım yine? Seni hatırladığım için mi? Seni hatırlamak için mi? Sigarayı neden yakıyorum? Yoksa sigarayı yakarken ben kendimi mi yakıyorum? Ellerimde bitmiş bir aşkın ispatı olarak kül tablasında biriken külleri mi sanıyorum? Sigara beni mi yakıyor, yoksa ben mi onu? Ah buna hiçbir zaman karar veremedim. Sen gittikten sonrada yaktım sigara. Havadaki oynaşmalarını …

RÜZGAR Deli bir rüzgar eser içimde, Kuru bir yaprak gider izinde, Yorgun bir şarkı kalır dilimde, Dünler ağlar beyaz renginde. Deli bir rüzgar eser içimde, Kara bir yürek gelir peşinde, Kırık bir sevda yaşar yüreğimde, Düşler biter lanetli isminde. Aytül Kahraman

ÖDÜL Sen benim yıllara hoyratça anılara cömertce yeminlere yiğitce sunduğum armağansın... Sen benim, günahlara ürkmesiz yarınlara korkmasız duygulara kaçmasız koştuğum SEVDAMSIN... AYTÜL KAHRAMAN Afet-i Devran

ÖZDEMİR ASAFCA O gitti ben baktım Usulca yerimden kalktım Dokunsalar ağlayacaktım Dokunmadılar ağlamadım .

COĞRAFİ ÖĞRETİ Ben sadece coğrafyayı bilirim Başından sonuna tepesinden ayağına, Onunla anlatırım her şey gibi aşkı da. Aşk benim için, İnsanın eksenidir , Merkezidir üstünde durduğu .. Yörüngesidir dönüp dönüp geldiği .. Ekvatordur yaşamını bölen. Ümitler sevinçler tutkular Güney kutup noktası, Hüzünler kırgınlıklar acılar Kuzey kutup noktasıdır. Sevmeler okşamalar özlemeler Akdeniz ikliminin ılık rüzgarı Belki de kavuran yazıdır. Terk edilişler, gözyaşları Ayrılık acıları kış ayazı Belki de d…

Gözlerin İsim bulamadım şiirlerime, Şiir diyemedim senli düşlerime, Düşleri ikiz ettim hüzünlerime, Hüzünlerimi yaşadım gözlerinle, Gözlerin kaldı bir tek benimle.

DERT Benim derdim senle değil kendimle, Dünlerle değil derdim, aslında bugünle Benim derdim senle değil benimle Düşlerle değil derdim, aslında sevgiyle Benim derdim senle değil kendimle Senle değil derdim, aslında yürekle Benim derdim benle değil sevginle Sevginle değil derdim, aslında ölümle... AYTÜL KAHRAMAN

BENİM SEVMEKTEN ANLADIĞIM Böyle mi yaşanmalı sevgiler sence? Yapma gülüm bu sevgi değil işkence, Veremediysem bunca ayda bile güvence, Anlarsın değerimi bir vefasızı sevince... Sevgili dediğim tenimde bendir bence, Korkmaz kimseden arar, gündüz ve gece, Mutludur ölümüne, beklemesiz verince, Sevgi sarhoşudur, sevdiği sıcacık gülünce. Böyle mi yaşanmalı sevgiler sence.? Unutur mu insan uzak diyarlara gidince, Tellerin ucunda hasretliğimi bilince, Ararsın sandım dünlerimi düşününce.... Sevgili ded…

ONLAR BİZİM ÇOCUKLARIMIZ Çocuklar vardır, Avrupa marka mamayla beslenen, Çocuklar vardır Avrupa’yı sadece haritada bilen. Çocuklar vardır, İthal bezlerin içine eden, Çocuklar vardır, Bağ çiçeklerini gübreleyen. Çocuklar vardır, Dadılar elinde büyütülen. Çocuklar vardır, Küfelerin altında ezilen. Çocuklar vardır, Sevgiyi tıka basa bilen, Çocuklar vardır, Sevgiyi ömürce özleyen. Çocuklar vardır, Model model süslenen, Çocuklar vardır, Yazın, kışlıklar içinde pişen, Çocuklar vardır, Ağlamayı bilmed…

YOLCULUK İçimde ki yolculukta pişmanlığımsın, Adını anmayacağım , aramayacağımsın, Sevide değil, vefasızlıkta varacağımsın, İçimdeki yolculukta unutacağımsın ... İçimdeki yolculukta pişmanlığımsın, Yüzüne bakmayacağım, yazmayacağımsın, Sevdada değil ihanette vuracağımsın İçimdeki yolculukta kaçacağımsın... AYTÜL KAHRAMAN

DOSTUM Sevgiyi anlat uzunca dostum, Şevkat de özlemek de... Aşkı anlat suskusuz dostum, Ölesiye, delicesine... Yaşamayı anlat bitmesiz dostum, Gülmek ağlamak nice... Onu anlat bıkmasız dostum, SEVDİ, SEVİYOR, SEVECEK diye... AYTÜL KAHRAMAN

KIRK YAŞ Soluğunu uydurdu kalbinin atışında, Yıldızları soldurdu umudun batışında, Hüzünleri doldurdu hazana varışında, Geçmişi unuttu kalanı sayışında. Ağlamayı susturdu ölümü anışında, Cüzdanı attı takvime bakışında, Anılarını yaktı huzura kaçışında, Korkuya daldı kırkı yaşayışında.

JİKLİ YAŞAM Takıldım takılıyorum şarkılar NOSTALJİK, Özledim özlüyorum sevgiler ENERJİK, Düşledim düşlüyorum şakalar ****OLOJİK, Kızdım kızıyorum insanlar ZOOLOKİK, Ağladım ağlıyorum sorunlar SOSYOLOJİK, Sövdüm sövüyorum duygular PSİKOLOJİK, Öldüm ölüyorum acılar, KADEROLOJİK....

ÖFKE Bir seveceğim ölmecesine, Bir ağlayacağım gülmecesine, Bir güleceğim bilmecesine, Bir gideceğim silmesine, Bir diyeceğim sövmecesine, Bir sevi erecek neticesine ..