Search Results

Search results 1-20 of 43.

zIeDmGC02SY

djbluemanqp4zk0.gif

Tırnak Yeme Dyalogları

playplease - - MUHABBET

yeme tırnaklarını recai + adam gibi bi yemek yap ta onu yiyiek o zaman - ne yiyiosun sen öyle çaktırmadan + tırnak istermisin - yeme tirnaklarini + ben tirnaklarimi yemiyom , kenarindaki etleri yiyorum - - hasan yeme olm tirnaklarini + neremi yiyim bunda çok güldüm yeme tırnaklarını +ben yemıom yere atıom ki -tırnaklarını yeme nan +wer o zmn senın tırnaklarını yeyim -tırnaklarını yeme +yok ben ztn yemıom butun butun yutuom -tırnağına noooldu nan? -yidim -ayak tırnağı yenirmi nan manyak

Anne Demenin Bedeli

playplease - - MUHABBET

Anne Süper markette alışveriş yapmakta olan genç adam, kendisini takip etmekte olan yaşlıca bir hanımı fark eder. Kadını görmezlikten gelse de, Kadın dik dik bakmaya devam eder. Nihayet kasa önünde kuyruğa gelirler. Kadın Adamın bir kaç sıra önüne düşmüştür. "Özür dilerim" der Kadın". Böyle dik dik bakmam sizi rahatsız etmiş olmalı. Üzgünüm. Ama geçenlerde ölen oğluma o kadar benziyorsunuz ki..." "Bunu duyduğuma çok üzüldüm," diye cevap verir genç adam "Sizin için yapabileceğim bir şey var mı?" …

Modanın Tarihi

playplease - - MODA BAYAN

Moda Tarihi Üzerine Bugün moda olan bir giysi, 10 yıl sonra itici, 30 yıl sonra ilginç, 50 yıl sonra ise müthiş kabul edilecektir. Levier (ingiliz moda araştırmacısı) Moda her zaman kısa ömürlüdür, bu nedenle bazı insanlar onun kaotik oluşuma sahip olduğunu düşünürler. Şüphesiz bir çoğumuz gelecekte neyin moda olacağını öğrenerek, kendimizi ona göre hazırlamayı çok isteriz. Bakalım nedir bu moda. Neden kendimizi ona göre ayarlamak isteriz, neden sık sık adını duyarız, neden gazete ve dergilerin …

Yurdum İnsanı :)))

playplease - - MUHABBET

Bizim oradaki Carrefour´un ilk açıldığı zamanlar. Mağazada anlık indirim duyurularını anons eden kişi şöyle dedi: "Pantolonları indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz." Geliyoruz anacım, sen öyle kal! Lise yıllarında Milli Güvenlik dersinde hocamız olan subay, sınıfın güzel kızlarından birini kaldırmış ve ondan subay rütbelerini küçükten büyüğe doğru saymasını istemişti. Sıralamayı aynen yazıyorum: "Teğmen,üsteğmen, yüzbaşı, binbaşı, yarbaşı ve albaşı." Geçenlerde gittiğim düğünde takılan par…

Suyun gerçek anlamda faydalarının tespiti konusunda yapılan çalışmaların aslında bir şans eseri ortqya çıktığını ve bu yöndeki çalışmaların o günden sonra hız kazandığını biliyor muydunuz? İranlı hekim Batmanghelidj, suyun hastalıklara iyi geldiğini, insanı iyileştirdiğini hapishanede bir şans eseri öğrenmiş. Şah döneminde rejim karşıtı oldupu iddiasıyla tutuklanan Batmanghelidj, bir gün koğuşta, mahkumlardan birinin inanılmaz mide sancılarıyla kıvrandığını görür. Gayri ihtiyarı olaya müdahale e…

Bir Delinin Aşk Mektubu

playplease - - MUHABBET

Üzülme bebeğim, sakın üzülme.Olmadı işte ayrıldık.Kızmadım sana,kızamıyorum.Yeterki sen üzülme ben sana hiç kıyarmıyım.Hıyar dedimde aklıma geldi Yeni sevgilinle aran nasıl?O da seni benim seni çok sevdiğim gibi seviyormu?arasıra görüşelim olurmu? Misafir ol gel bana.Yumurta kırayım sana.Param pulum yok ama yazdırırız bakkala.Seni nasıl sevdiğim senin umurunda değil.Hatırlarmısın bilmem : o mahur Beste çalar müjganda biz fenalaştık.Sahi geçen gün bekledim seni saza niye gelmedin.Seni bilmem ama …

Babaanneler

playplease - - MUHABBET

Babaannem nişanlısından hamile kaldığını anlayana kadar karnındaki bebek dört aylık olmuş. Kilo almasına rağmen böyle bir şeyhiç aklına gelmemiş çünkü "evlenmeden" hamile kalınmaz sanıyormuş. ------------------------------------------ Babaannem tam bir laz kadınıdır. Her zaman elleri ve ayakları kınalıdır. "Bir kadın öldüğü zaman ellerinde nişan yoksa (tırnaklardaki kınayı kastediyor) zebaniler ellerini rendeleyecek" der. Babaanne vallahi Stephen King halt etmiş yani yanında. -------------------…

Otobüste Ayakta Kalmamak İçin...

playplease - - MUHABBET

Ankara Hacettepe Tıp'ta okuyan üç fırlama öğrenci sabahtan biberli, domatesli, bol yumurtalı bi menemen yapıp bunu siyah bi poşetin içine dökmüşler. Bakkaldan iki de ekmek alıp durağa gitmişler. Sabah saatleri, bindikleri otobüs epey bi kalabalıkmış. Bunlar yolcuları ite kaka arka tarafa geçmişler. Bi'kaç durak sonra içlerinden biri yüksek sesle, "Allaaah, bu otobüs amma sallıyo yaa. Ben fena oldum. Çıkartıcam galiba" demiş. Öbür çocuklardan biri, ondan daha da yüksek bi sesle, "Amman ortalığı b…

Yüzüklerin Efendisi

playplease - - MUHABBET

*08* lotr3ap9ze2jv7.gif

*HİÇ HAYALLERİNİZDEN SIFIR ALDINIZ MI ?* *Bu öykü, çiftlikten çiftliğe, yarıştan yarışta koşarak atları terbiye etmeye çalışan gezgin bir at terbiyecisinin genç oğluna kadar uzanır. Babasının işi nedeniyle çocuğun orta öğretimi kesintilere uğramıştı. Orta ikideyken, büyüdüğü zaman ne olmak ve yapmak istediği konusunda bir kompozisyon yazmasını istedi hocası.. Çocuk bütün gece oturup günün birinde at çiftliğine sahip olmayı hedeflediğini anlatan 7 sayfalık bir kompozisyon yazdı. Hayalini en ince …

FİNCAN TAKIMI Yırtık pırtık paltolar giymiş iki çocuk kapımı çaldılar: "Eski gazeteniz var mı bayan?" Çok işim vardı. Önce hayır demek istedim ama ayaklarına gözüm ilişince sustum. İkisinin de ayaklarında eski sandaletler vardı ve ayakları su içindeydi. "İçeri girin de, size kakao yapayım" dedim. Hiç konuşmuyorlardı. Islak ayakkabıları halıda iz bırakmıştı. Kakaonun yanında reçel, ekmek de hazırladım onlara, belki dışarıdaki soğuğu unutturabilir, azıcık da olsa ısıtabilirdim minikleri. Onlar şöm…

Tüm Türk ve İslam aleminin Kurban bayramını ve yeni yılını kutlar, hayırlara vesile olması dilerim. Oguz Ellerinden: Yeni yılınız kutlu olsun! (Türkiye Türkleri) Yeni iliniz mübarek olsun! (Azerbaycan Türkleri) Teze yılınızı gutlayaarın! (Türkmenistan Türkleri) Yeni yılınızı kutlerim! (Gagauz Türkleri) Yengi iliyiz (iliwiz) mubarak olsun! (Irak Türkmenleri) Kipcak Kirlarindan: Cangı cılıngız kuttu bolsun! (Kırgız Türkleri) Canga cılıngız kuttı bolsın! (Kazak Türkleri) Canga cılıngız kuttı bolsın…

*Burcunuza uygun yaşama mekanları Yaşama mekánlarınızda oluşturacağınız tarza karar veremiyorsanız, bir de burcunuzun size işaret ettiği stile bakmaya ne dersiniz? Fransız yazar ve astrolog Luc Bige'nin aşağıda kısaca özetlediğim 'Burcunuz ve Eviniz' başlıklı araştırması yol göstericiniz olabilir! * *Koç: İç mekán onun tercihine göre daha çok işlevsel olmalı. Engellerden hoşlanmayarak mekánda hıza öncelik verir. Favori renkleri parlak kırmızı ya da pembe tonlarıdır. Boğa: Evinde vakit geçirmekt…

İlginç sınav cevapları...

playplease - - MUHABBET

***cilgin felsefe hocasi 100 puanlik tek soruyu yanindaki sandalyeyi gostererek sorar: SORU : Bana bu sandalyenin varolmadigini kanitlayin!" 100 puan alan tek ki$inin cevabi ise sadece $udur: CEVAP: "hangi sandalye " ***ilkokul 3. sınıf..soru: ormanların faydalarını sayınız. cevap: ormanların faydaları saymakla bitmez. sonuç: tam not ***Din hocası hz. muhammed ile hz.ali arasındaki bir diyalogu yazin demis. hani kitapta geçen özlü sözler tarzında, yanıtlardan biri söyleymiş hz.muhammed: günaydın…

Muhteşem Üçlüler...

playplease - - MUHABBET

Bir araya geldiklerinde süper bisi olan üçlüler *08* - deniz kum günes) - yumruk tekme kafa - mazhar fuat özkan - at avrat silah - Metin Ali Feyyaz - 3 r yani ronaldo , rivaldo , ronaldinho - fizik, kimya, biyoloji - hale, lale, jale - kulak burun bogaz - sigara bira çerez - tekila, erik, tuz. - cut-copy-paste - yatak yorgan yastik - normal - super - kursunsuz - gez, goz, arpacik - Üçlü priz - vatan millet sakarya - giris gelisme sonuç - yol su elektrik - içki kumar kadin - inek saban güdük necm…

Gülü Nerene Takarsan Tak...

playplease - - MUHABBET

gelin kaynana karşı karşıya oturmuşlar kaynana ; - gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konuşarak anlayalım demiş. gelinde ; - tabi anne konuşalım demiş. kaynana başlamış anlatmaya. - aman kızım benim üç halim vardır dikkat et. saçıma gül takmışsam;neşeli olurum. her yola gelirim. kulağımın arkasına gül takmışsam havamda olmam. çok ısrarcı olma.eğer ki yakama gül takmışsam sakın etrafımda dolaşma çok sinirli olurum. gelin kaynana lafını bitirince başlamış lafa; - anne benim h…

Yalan Saatleri

playplease - - FIKRALAR

[GLOW=orange]Donald Ramsfeld ölmüş ve cennete gitmiş.. Aziz Peter'in karşisinda cennetin kapsinda duruken arkasinda saatlerle dolu çok büyük bir kapi görmüş ve sormuş: - "Bu saatler ne böyle??" Aziz Peter cevap vermiş: - "Bunlar yalan saatleri. Dünayadaki herkesin bir yalan saati vardir.. Her yalan söyleyişinde saatteki ibre hareket eder.." Ramsfeld: - "OO, peki bu kimin saati?" - "Bu Azize Teresa'nin saati.. Ibre hiç bir zaman oynamadi, yani hiç yalan söylememiş.. - "Inanilmaz" demiş Ramsfeld. …

Aman Dikkat !

playplease - - SAĞLIKLI YAŞAMANIN SIRLARI

Hepimizin başına gelebilecek acı bir olay APRANax isimli ilaç ile ilgili...Vatandaşın biri, hafta sonu arkadaşının evine gidiyor. Çok başı ağrıdığından, arkadaşı ona bir Apranax veriyor. Vatandaş yutmadan önce ilacı ağzında çiğniyor, Bir kaç dk. Sonra şuurunu kaybediyor. Çevresindekileri tanımamaya başlıyor. Apar topar hastaneye kaldırıyorlar ve orada anlaşılıyor ki; sebep beyin kanaması. Nedeni ise, doktorların açıklamalarına göre; ağrı Kesicilerin özellikle Apranax ve türevlerinin çiğnenmesi y…