Search Results

Search results 1-10 of 10.

Alti Paris ustu Mekke

DJ L@CiVeRT - - MUHABBET

İslami kesimde üstü Mekke altı Paris tartışması 4 Kasım 2007 4379094.jpg Gülden AYDIN Aslında çeyrek tesettür, örtülü çıplaklar gibi eleştiriler İslami kesimde bir süredir devam ediyor. 2005'te Ahmed Kalkan'ın Vuslat Dergisi'nde yayımladığı "Çeyrek tesettür gerçek tesettüre karşı" başlıklı yazı dizisi çok dikkat çekti. Yazıdan yapılan alıntılar bugün bile internet sitelerinde dolaşıyor. Geçtiğimiz haftalarda Milli Gazete'nin kadın yazarlarından Mine Alpay Gün de modern giyimli tesettürlü kadınla…

Kan tahlili nasıl yorumlanır? Genel tıp uygulamaları sırasında hekimler polikliniğe başvuran pek hastadan kan tahlili isterler. Tam kan sayımı hekime tanıya yaklaşmasında yardımcı olan, değerli ve nispeten ucuz bir testtir. Kan tahlilinin maksadı teşhis koymak değildir. Kan tahlilinin esas görevi hekimin olası tanılar arasında eleme yapmasını sağlamaktadır. Yani tanıya yardımcı olmaktır. Hastayı görmeden, muayene etmeden teşhis koyulmaz. Kan tahlilinde hangi değerler incelenir? Vücudumuzda oksij…

Umutsuzluğu Seçmeyin...

DJ L@CiVeRT - - HAYAT BİLGİSİ

[BLINK]"Yaşayanlar için umut her zaman vardır. Umutsuzluk, ölüler içindir." Theokritos[/BLINK] "Umudumu yitirdim, her şey yerli yerinde gibi yaşamımda, ama umudumu yitirdim ve gelecek yok artık, yani hayat yok doktor…" Kim bilir kaç kez duydum bu cümleyi. Umutsuzluk, baş edilmesi en güç duygulardan biri. Hem yitiren için hem yitirileni bulması beklenen doktor için. Umudu yitirmek, geleceği ve yaşamı yitirmenin ilk adımı geçekten de. Sadece kişi için değil, topluluklar için, ülkeler için, dünya i…

Dünyatı kışkırtan 3 kadın

DJ L@CiVeRT - - GÜNDEM

030920071048414545920_2.jpg Alman Bild am Sonntag Gazetesi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül'ü 'dünyayı kışkırtan 3 kadın'dan biri ilan etti. Gazete, Fransa Cumhurbaşkanı'nın eşi Cecilia Sarkozy ve Arjantin Devlet Başkanı'nın eşi Christina Kirchner'in ardına Hayrünnisa Gül'ü ekleyerek, "Türban takıyor ki, bu Türkiye'de birçok kişi için 'kırmızı kumaş' haline gelmiştir" diye yazdı. ALMANYA'da yayınlanan 'Bild am Sonntag' Gazetesi, dünyayı kışkırtan üç kadından birinin Cumhurbaşkanı…

ferd0911eb9.gif gerçeklikte soru yok!!! Kimisi doğruyu bildiğinden emin, kimisi ise her kapıyı çalıyor. Kimisi daha soruyu dahi sormamış. Günler geçiyor ve zaman kısalıyor. Her birimizin belli bir zamanı var, bu zaman sonunda sermayemiz bitiyor ve gidiyoruz. Gerçeklik duygusunu gözlerinizin önüne getirmek istiyorum. Eğilmeyen, bükülmeyen, değişmeyen, medyatik ve toplumsal beklentilerimize göre değişmeyen sade ve en güçlü gerçeklik. Gerçek nedir? Hakiki olan, yalan olmayan asıl olan. İnsanlar uzu…

qz7PelyhNoo

Pinhani- Hele Bi Gel

DJ L@CiVeRT - - MÜZİK ve BENZERİ

z4pt1DJw9m8

4kgqumwZB4c

J3rppbqAgm8

redd - HALA ASK VAR MI

DJ L@CiVeRT - - MÜZİK ve BENZERİ

EPU676JXTeA