Search Results

Search results 1-20 of 52.

ayrılık vurdu derinden sevdam bitmiş yüreğimden kaldır dağlara öfkemi çiçekler açar yeniden leylekler gider sıcağa gönüller düşer ayaza hangi derde yanayım ben düşmüşüm sevdaya eylül sonbaharı dağlar sararıp solan yapraklar saçıldım her bir yanlara delice esen rüzgarla bıkmışım ben şu canımdan karanlığa düşen yarından gölge etmeden git artık kanser olmuş sevdamızdan. onurboard.png

Sevgiliye...Saçlarım dağılmış, rüzgara savrulmuş Bir yelkenli geliyor uzaktan sevgilim fora fora yelken açıp sonsuza yolumuzu bulacağız her an dalga seslerinde gideceğiz uzaklara.. söyleşirken nefesinle bir hoşluk sardı benliğimi baktım denizin yeşiline gözlerinden almış rengini, bir tarafta dalga,bir tarafta martı sesi gözlerim gözlerinde oturuyoruz bir bankta.. öl desen ölürüm bedenimle kaybolurum denizin sonsuzluğu gibi bende yok olurum sonra bir ses geldi ondan..! seni seviyorum dedi cevabın…

String teorisi

FAKULTELI - - ÖNEMLİ BİLGİLER

3 boyutlu bilinen uzayda,1- en, 2- boy, 3- yükseklik olarak bilinen cisme yeni boyutlar eklenerek genişletilmiş halidir. 0-brane: Sıfır boyutlu parçacık, 1-brane: String (yay), 2-brane: Membranedir (zardır). Herbir p-brane, p+1 boyutlu öz-hacmi tarar. Bu aynı zamanda uzay-zamanı üretir. Kaynak:Vikisözlük) Matthew Chalmers bu ucu bucağı olmayan, String Teorisi denilen kuramsal yapıyı çözmeyi denemekte ve pek çoğu deneysel veride kökleşmiş olan hayal gördüren fikirlerin, somut başarıların ve göz k…

tgry.jpg Nokia N-Serisi için en iyi 490 oyun Aşağıda Bazıları Listelenmiştir Age Of Empires Satranç Master Call Of Duty 3 Zuma Black Hawk Down FIFA Street 2 Ice Age 2 Jurassic Park Luxor Mr And Mrs Smith Men In Black Need For Speed Most Wanted King Kong Speed Carbon 2D Need For Pro Golf 2007 Oceans 12 Rafael Nadal Tenis Solitaire Snackes 3D Metal Slug Speed Racer Street Fighters 2 Persia 3 Prince Of Tower Bloxx Worms 2 y9areis2uvoi3ql4x1xjo6.gif onurboard.png ~hotfile~ [hide] hotfile.com/dl/800…

iPhone 4G ve detayları

FAKULTELI - - Program /paylaşım

iphone-4-enhanced.jpg 032738-4600747728_eba55a9e92_o_500_01.jpg 34bea799b76424__tmh7705_01.jpg 34bea79a12c54d__tmh7717.jpg iphone4g-hardware-taoviet-3.jpg Arkadaşlar ve sevgili onur-board ailesidaha Fazla bilgi edinmek için lütfen videoyu izleyin youtube.com/watch?v=6AAnUHePbe4 Linie_022.gif onurboard.png Linie_022.gif

24dphg2.jpg En başından sonuna kadar, flash animasyonlarla ve örneklerle desteklenmiş mükemmel bir anlatım. Öncelikle programlama hakkında ufak bir giriş yapılmış ardından en ince detayına kadar C programla dili açıklanmış. Icinde C ve C++ ile ilgili bulamayacağınız hiç birşey yok! En önemliside bütün anlatım tamamen Türkçe. Dökümanları klasörlerin içerisindeki ‘index’ dosyalarını çalıştırarak web ortamında görüntüleyebilirsiniz. y9areis2uvoi3ql4x1xjo6.gif *B8* ~hotfile~ ~fileserve~

sevgili onur-board ailesi Sizler için hazırlayıp sunduğum bu slayt şiiri izlemenizi tavsiye ederim y9areis2uvoi3ql4x1xjo6.gif ~nextdown~ [hide] nextdown.net/files/0XNYBA0P/yolculuk.rar [/hide]

youtube.com/watch?v=okOigIFgMg4

Seni bana sorsalar Dünyamı aydınlatan güneşimdi..derdim, Gece gündüz gözümün önünden gitmeyen bir resimdi..derdim, Düşündükce özlemi içimde büyüyen hasretimdi..derdim, Seni bana sorsalar dünüm,bugünüm,yarınım derdim, Yaşadığım her an aldığım nefesti..derdim, Hiç bitmesin istediğim ve hayatım boyunca görmeye bıkmadığım rüyamdı..derdim. Seni bana sorsalar elimi uzatsam tutacak kadar yakın ufuklar kadar uzağımdı...derdim, İçimde çiçek çiçek filizlenen sevda baharımdı...derdim, Gözlerine bakmaya doy…

tt.jpg SEVİMLİ KEDİM SEN benim sevimli kedimsin, Sevdikçe,okşadıkca şımaran, Sonrada oyunlar yapan, Beni mutluluktan uçuran. sen şu virane gönlümde, Sevda baharı estiren, Nadide bir meltem rüzgarısın. Estigi zaman alıp götüren. Biliyormusun bende ki seni. Hiç merak ettinmi acaba ? Ne zaman seni anlatmaya çalışsam, İfadeler yetersiz..kelimeler anlamsız. senin o mavi gözlerindeki ışıltı, Baktıkca içimi eritiyor. İpek gibi sarı saçlarını, Okşadıkca huzur buluyorum. FAKULTELI

İnteraktif pazarlamada yeni teknolojiler konuştu! İnteraktif pazarlama dünyasındaki yenilikler, sektör sorunları, çözüm modelleri gibi interaktif pazarlamaya ait konuların ele alındığı İnteraktif Pazarlama Zirvesi (IPZ), ilk gününü yoğun bir katılım ile tamamladı. <!-- --> İstanbul Modern Sanat Müzesi'nde gerçekleşen zirveye, içeriğin dijital pazarlamada önemi ve yeni teknolojiler damgasını vurdu. Türkiye’nin lider firmalarının katıldığı zirvenin açılış konuşmasını Hanzade Doğan Boyner gerçekleş…

Patent savaşını Ortaç kazandı

FAKULTELI - - GÜNDEM

DSL Phantom gelecek

FAKULTELI - - GÜNDEM

DSL Phantom gelecek, Telekom genişbant hızını artıracakTÜRK Telekom genişbant internet hızını önemli ölçüde artıracak teknoloji için Alcatel-Lucent ve Bell Laboratuvarları ile işbirliğine gitti.Bu işbirliği ile Türk Telekom’un, mevcut DSL şebekesinin destekleyeceği bant genişliği yükseltilerek, var olan bakır altyapısının yeni nesil, yüksek-kaliteli ve yüksek bant-genişliği gerektiren servislerin sunulmasına hazır hale getirilmesi hedefleniyor.Yeni nesil DSL hızlarıTürkTelekom’dan yapılan yazılı…

50 Amazing Architecture Around the World Wallpapers 25941213345467519943.jpg y9areis2uvoi3ql4x1xjo6.gif *B10* [hide] midupload.com/4evfprncnjtc[/hide]

Nokia’dan casus telefon mu?

FAKULTELI - - GÜNDEM

Nokia’dan casus telefon mu? Nokia cep telefonunda yer alan bu gizemli çipin ne işe yaradığı sorusu kafaları kurcalıyor. Nokia’nın yeni cep telefonu modeli C7, amiral gemisi modeli olan N8′e oldukça yakın özelliklere sahip. Daha az multimedya özelliğine ve farklı bir kasaya sahip olan bu cep telefonunda gizemli bir çip yeralıyor. Bu çipin neden konulduğu ve tam olarak ne olduğu ise kesinlikle açıklanmıyor; ancak varlığı kabul ediliyor. Yoksa biri bizi gözetliyor mu? NFC: Near Field Communications…

ABD onalı işkence

FAKULTELI - - GÜNDEM

No title ABD onalı işkence 24 Ekim 2010 Afganistan savaşıyla ilgili 77 bin adet gizli ABD belgesini temmuz ayında yayınlayarak dünya gündemini değiştiren internet sitesi WikiLeaks, dün de Irak savaşıyla ilgili “çok gizli” ibareli 391 bin 832 gizli belgeyi yayına koydu. Belgeler, Saddam sonrası Irak hükümetinin tutuklulara işkence uyguladığını, ABD ordusunun ise bunları soruşturmadığını gösteriyor. SAVAŞ suçları ve büyük şirket yolsuzlukları gibi birçok skandalı 2006’dan beri “içeriden” yayınlad…

Tasarım Harikası

FAKULTELI - - YENİ TEKNOLOJİ

Tasarım Harikası youtube.com/watch?v=Gl937_vPhvQ y9areis2uvoi3ql4x1xjo6.gif

Hubble Space Telescope - Chapter 5 youtube.com/watch?v=gnCvHnlNT7c y9areis2uvoi3ql4x1xjo6.gif

Hubble Space Telescope Chapter 4 youtube.com/watch?v=1_9gsFcKh9I y9areis2uvoi3ql4x1xjo6.gif

Hubble Space Telescope - Chapter 3 youtube.com/watch?v=xt9Bvc8s_d0 y9areis2uvoi3ql4x1xjo6.gif